-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
поставка товару: планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародрук...×-
поставка товару: планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародруків, рідкісних і цінних видань у комплектi код ДК 021:2015 (CPV) : 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2026-07-31-004728-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29962749
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Пропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 21 день назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поставка товару- ID: UA-2026-07-24-000005-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29898859
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародруків, рідкісних і ц...×-
планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародруків, рідкісних і цінних видань у комплектi код ДК 021:2015 (CPV) : 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2026-07-19-000300-a
- Дата створення : 19.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29849998
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поставка товару- ID: UA-2026-05-22-008103-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29312876
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30192000-1 Офісне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування касового апарату- ID: UA-2022-01-24-016501-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13742272
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30142200-8 Касові апаратиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2021-12-21-007642-b
- Дата створення : 21.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13323057
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2021-12-17-009799-b
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13247523
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Samsung SM-T220/64- ID: UA-2021-12-17-008994-b
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13244797
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОРО на РРО, термострічка- ID: UA-2021-12-02-015493-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12841258
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30192350-9 Касова стрічкаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2021-10-06-011566-b
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11866204
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2021-04-13-003075-b
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9488025
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для дизайна- ID: UA-2021-03-10-005009-c
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8983340
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30197600-2 Оброблені папір і картонЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Техничне обслуговування касового апарату- ID: UA-2021-02-05-005716-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8476956
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30142200-8 Касові апаратиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові вироби- ID: UA-2020-12-21-006879-a
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7903184
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2020-12-09-007443-a
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7646247
Музей книги і друкарства України ЄДРПОУ: 32071439ДК 021:2015: 30142100-7 Обчислювальні технікаЗавершена -