-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:201...×-
Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
- ID: UA-2026-07-29-009392-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29944617
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж.- ID: UA-2026-07-29-002959-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938161
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач- ID: UA-2026-06-10-010530-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29497876
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж- ID: UA-2026-06-10-010219-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29497567
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки (код за ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))- ID: UA-2026-06-04-011744-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29441889
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофунціональний пристрій А4 ч/бPantum M6500W/- ID: UA-2026-05-21-008101-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29298940
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний компютер в комплекті- ID: UA-2026-05-01-004838-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089364
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофунціональний пристрій А4 Pantum M 6500 W.- ID: UA-2026-05-01-004555-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089070
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний компютер в комплекті (сист.блок,монітор,клавіатура,мишка).- ID: UA-2026-04-06-009381-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28835743
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS Vivodook 17 x1704 VA-AU662.- ID: UA-2026-04-06-005926-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28832308
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій А4 ч/бPantum M6500W.Багатофунціональний пристрій Canon MF46...×-
Багатофункціональний пристрій А4 ч/бPantum M6500W.Багатофунціональний пристрій Canon MF461dw з Wi-Fi.
- ID: UA-2026-04-06-004967-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28831358
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon PIXMA G 3410- ID: UA-2026-03-30-005329-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28763980
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Файл,Коректор-ручка.- ID: UA-2026-03-25-011668-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28726921
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Canon 071 BLack.- ID: UA-2026-03-02-005473-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28464491
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж Vinga Samsung MLT-D111S.- ID: UA-2026-03-02-005199-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28464216
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 30124000-4 Частини та приладдя до офісної технікиЗавершена -