-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Олівці графітні; Щоденники, щотижневик...×-
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Олівці графітні; Щоденники, щотижневики та планінги
- ID: UA-2026-07-27-003840-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29914504
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські товари (Папір офісний, форматний)- ID: UA-2026-06-23-002229-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29617751
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські товари (Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Олівці графітні;...×-
Канцелярські товари (Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Олівці графітні; Щоденники, щотижневики та планінги)
- ID: UA-2026-06-23-001447-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29616984
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Щоденники, щотижневики та планінги; Ол...×-
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Щоденники, щотижневики та планінги; Олівці графітні
- ID: UA-2026-06-16-010762-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554597
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скоби для степлера; Затискачі для паперів; Затискачі для паперів; Затискачі для паперів; С...×-
Скоби для степлера; Затискачі для паперів; Затискачі для паперів; Затискачі для паперів; Скріпки канцелярські; Скоби для степлера; Затискачі для паперів; Лотки для паперів; Ручки кулькові; Ручки кулькові; Коректори
- ID: UA-2025-05-27-006969-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25424748
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти чорнил (оригінальних) 673 для принтерів Epson L800, Комплекти чорнил (оригінальн...×-
Комплекти чорнил (оригінальних) 673 для принтерів Epson L800, Комплекти чорнил (оригінальних) 108 для принтерів Epson EcoTank L8050 (ДК 021:2015 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне")
- ID: UA-2025-05-13-000182-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25276132
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Фотопапір; Папки-реєстратори; Папки-ре...×-
Папір офісний, форматний; Папір офісний, форматний; Фотопапір; Папки-реєстратори; Папки-реєстратори; Паперові блоки для нотаток; Блокноти; Щоденники, щотижневики та планінги (ДК 021:2015 "Офісне устаткування та приладдя різне")
- ID: UA-2025-05-09-005034-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25251875
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір чорнил Epson т673 (ДК 021:2015 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різ...- ID: UA-2024-12-12-010705-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23648170
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення (ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2024-12-03-009983-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23494431
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерела безперебійного живлення (ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2024-11-07-005005-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23164290
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення; Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2024-10-30-001782-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23069438
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення; Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2024-10-14-000133-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22873143
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення; Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2024-10-07-009793-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22810448
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір (ДК 021:2015 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне")- ID: UA-2024-10-03-006045-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22779413
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (жорсткий диск для сервера, перехідники, накопичувач SSD для ноутбу...×-
Комп’ютерне обладнання (жорсткий диск для сервера, перехідники, накопичувач SSD для ноутбука, оперативна пам’ять, відеокарта, материнська плата, адаптери) (ДК 021:2015 30230000-0 "Комп’ютерне обладнання")
- ID: UA-2024-05-22-008645-a
- Дата створення : 22.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21628793
Комунальний заклад "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02139713ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -