-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Карбамід- ID: UA-2021-02-23-007839-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8758978
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-23-002694-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8751567
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-04-002148-a
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8434477
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-02-01-000264-a
- Дата створення : 01.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8357681
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2021-01-15-004742-a
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8145547
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2020-12-30-001680-a
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8066822
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра- ID: UA-2020-12-08-007767-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7604534
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України ЄДРПОУ: 35435081ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваТорги не відбулисяТорги не відбулися -