-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні ре...×-
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-08-05-003216-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29996439
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2026-04-20-007599-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28964764
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні ре...×-
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2026-02-06-002981-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28210611
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні ре...×-
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-11-04-000320-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26982934
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні ре...×-
Карбід кальцію (імп.уп.3кг.),ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2025-08-05-006854-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26054495
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калій, кислота, ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2025-04-29-000371-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25135572
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію, ДК 021:2015:24310000-0: Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2024-10-25-004306-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23023251
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карбід кальцію, ДК 021:2015:24310000-0: Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2024-09-27-002710-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22724999
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімі...×-
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2024-06-17-003085-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21847035
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімі...×-
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2024-03-25-003987-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21109663
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Натрій фосфорнокислий 1-зам.ч, код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімі...×-
Натрій фосфорнокислий 1-зам.ч, код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2024-03-21-004949-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21084048
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімі...×-
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2024-01-12-005535-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20367209
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні...×-
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2023-10-23-012456-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19379856
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні...×-
Карбід кальцію (імп.уп. 3 кг), ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2023-10-23-011152-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19378531
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Сода кальцинована 0,7 кг, код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні р...×-
Сода кальцинована 0,7 кг, код ДК 021:2015 (CPV) : 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
- ID: UA-2023-10-16-003105-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19289655
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -