-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлор. вапно Румунія С (актив. хлор 27%)- ID: UA-2026-04-01-008997-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28792425
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Розчин ITS WATER HCI (14%) ТУ У 20.5-44452757-011:2022»- ID: UA-2025-12-24-014337-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27749818
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Розчин ITS WATER HCl (14%) ТУ У 20.5-44452757-011:2022»- ID: UA-2025-04-07-013493-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24941542
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Вапно хлорне 1т»- ID: UA-2024-10-30-001736-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23069375
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Соляна кислота тех. 13%»- ID: UA-2024-06-03-011087-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21728919
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
"Хлор рідкий в балонах та контейнерах"- ID: UA-2023-03-01-012341-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17127614
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Неорганічні речовини- ID: UA-2023-03-01-012316-a
- Дата створення : 01.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17127587
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Закупівля хлору рідкого в балонах- ID: UA-2022-12-12-023379-a
- Дата створення : 12.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16220088
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Хлор рідкий в баллонах та контейнерах»- ID: UA-2022-03-18-000866-a
- Дата створення : 18.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14383781
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Сульфат алюмінію»- ID: UA-2021-12-29-006264-c
- Дата створення : 29.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13497517
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлор рідкий в контейнерах та балонах- ID: UA-2021-02-16-009876-a
- Дата створення : 16.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8640679
ДК 021:2015: 24311900-6 ХлорЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений- ID: UA-2021-01-25-005380-b
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8246589
ДК 021:2015: 24313123-9 Сульфат алюмініюЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сульфат алюмінію технічний очищений- ID: UA-2019-12-05-002692-b
- Дата створення : 05.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4120199
ДК 021:2015: 24313123-9 Сульфат алюмініюЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлор рідкий в контейнерах та балонах- ID: UA-2019-11-29-001786-b
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4088902
ДК 021:2015: 24311900-6 ХлорПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 453 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля хлору- ID: UA-2019-05-06-000453-a
- Дата створення : 06.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3306586
ДК 021:2015: 24311900-6 ХлорЗавершена -