-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м³) (24111900-4 Кисень) 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2026-01-21-014178-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27996509
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень газоподібний технічний (24111900-4 Кисень) 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2025-10-14-007780-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26745907
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень газоподібний, перший сорт, балон 40 л 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2025-06-23-006365-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25681774
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м³); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2025-02-04-005567-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24298690
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м3); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-09-09-010623-a
- Дата створення : 09.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22528533
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень газоподібний технічний; 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-08-02-000292-a
- Дата створення : 02.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22211544
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м³); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-06-25-007419-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21924059
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ацетилен (40л/4,6м³ ) марка А; 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-06-17-005019-a
- Дата створення : 17.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21848975
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м3); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-05-31-006398-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21714928
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м³); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-05-31-006100-a
- Дата створення : 31.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21714632
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень технічний (99,7) (40л, 6,3 м³); 24110000-8 Промислові гази (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2024-05-24-003276-a
- Дата створення : 24.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21649714
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Кисень ;24110000-8 «Промислові гази» (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2023-04-11-003955-a
- Дата створення : 11.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17465580
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень газоподібний технічний; 24110000-8 «Промислові гази» (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2023-03-14-007060-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17231054
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Кисень; 24110000-8 Промислові гази; (24111900-4 Кисень)- ID: UA-2022-12-26-018942-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16458448
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Кисень (24111900-4 Кисень) 24110000-8 «Промислові гази»- ID: UA-2022-07-01-002114-a
- Дата створення : 01.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14830212
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиЗавершена -