-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки - ДК 021:2015 - 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-09-02-003049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261926
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 24820000-1 Бланки (картки медичні амбулаторного хворого)- ID: UA-2025-11-26-018798-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27288031
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 015:2015: 24820000-1 Бланки (картки медичні амбулаторного хворого)- ID: UA-2025-04-30-004234-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25151934
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2020-10-02-003463-a
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6546839
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал інструктажів з питань пожежної безпеки- ID: UA-2020-07-13-006458-c
- Дата створення : 13.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5570867
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки медичної картки стаціонарного хворого- ID: UA-2020-06-15-005956-c
- Дата створення : 15.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5275116
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланкова продукція для ЦПК- ID: UA-2020-05-19-000754-c
- Дата створення : 19.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5022005
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки медичної інформації- ID: UA-2020-03-02-000606-b
- Дата створення : 02.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4575862
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали та бланки- ID: UA-2019-11-20-000915-a
- Дата створення : 20.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4039376
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2019-09-04-000471-a
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3745102
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2019-09-04-001063-b
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3743660
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2019-09-04-000818-b
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3743329
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
медичні картки- ID: UA-2019-08-15-000566-b
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3684016
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2019-07-16-000308-b
- Дата створення : 16.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3580820
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2019-06-21-000539-a
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3502271
НДСЛ "Охмадит" МОЗ України ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -