-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)...×-
Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)
- ID: UA-2026-06-10-012582-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29499954
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)- ID: UA-2025-07-02-012777-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25777891
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пакети для сміття (код ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття)- ID: UA-2025-04-22-004415-a
- Дата створення : 22.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25076793
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для смітт...×-
Мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2024-03-07-010678-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20961670
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для смітт...×-
Мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2024-02-23-009126-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20843018
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття)- ID: UA-2023-03-22-001963-a
- Дата створення : 22.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17302306
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поліетиленові мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 - Поліетиленові мішки та па...×-
Поліетиленові мішки для сміття за кодом ДК 021:2015 19640000-4 - Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2022-11-29-006768-a
- Дата створення : 29.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16026169
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 160 л/...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 160 л/10 шт; Мішки для сміття 120 л/10 шт)
- ID: UA-2022-09-12-001164-a
- Дата створення : 12.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15304348
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19640000-4 - Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки д/сміття 120л Д (...×-
ДК 021:2015 19640000-4 - Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки д/сміття 120л Д (10шт); Мішки д/сміття 160л Д (10шт)
- ID: UA-2022-07-27-003845-a
- Дата створення : 27.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14980822
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки д/сміття 120 л (1...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки д/сміття 120 л (10 шт); Мішки д/сміття 160 л (10 шт))
- ID: UA-2022-05-26-000458-a
- Дата створення : 26.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14657280
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110/30 120 л/25 шт; Мішки для сміття 85*115/30 160 л/10 шт.)
- ID: UA-2021-11-18-006620-a
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12555976
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19640000-4– Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішок п/п на 50 кг (х))- ID: UA-2021-11-15-000270-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12466120
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакети д/сміття 160 л (...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (пакети д/сміття 160 л (10 шт) 90*108; пакети д/сміття 120 л (10 шт) 70*100)
- ID: UA-2021-06-25-002226-c
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10487174
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110/30 120 л; Мішки для сміття 90*110/30 160 л)
- ID: UA-2021-05-06-000566-c
- Дата створення : 06.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9768234
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110...×-
ДК 021:2015 19640000-4 – Поліетиленові мішки та пакети для сміття (Мішки для сміття 70*110/30 120 л; Мішки для сміття 90*110/30 160 л)
- ID: UA-2021-04-07-002828-b
- Дата створення : 07.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9410334
Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 05445296ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -