-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-010496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299246
Військова частина А1671 ЄДРПОУ: 07726579ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Активна енергія за серпень 2026 року- ID: UA-2026-09-04-010560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299245
КП Сп "Агенція Ритуал" ПМР ЄДРПОУ: 33796174ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-010569-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299244
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці...×-
Консультування, організація проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці (електробезпека)
- ID: UA-2026-09-04-010558-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299243
Комунальний заклад "Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02139239ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд, ремонт і повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-010563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299242
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезинфікуючі засоби для басейну- ID: UA-2026-09-04-010557-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299241
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №27 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42353228ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги повязані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-04-010555-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299240
КУ Київської обласної ради "Центр освітніх інновацій та консалтингу" ЄДРПОУ: 32792069ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профіль,дріт,дріт GIP,арматура- ID: UA-2026-09-04-010550-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299239
КП Товстеблагоустрій ЄДРПОУ: 41861965ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подушка двигуна задня- ID: UA-2026-09-04-010553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299237
ДК 021:2015: 34312000-7 Частини двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання- ID: UA-2026-09-04-010542-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299236
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плитка гумова- ID: UA-2026-09-04-010545-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299235
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНБУД" ЄДРПОУ: 33292736ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво, (15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів);- ID: UA-2026-09-04-010541-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299234
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Біо Хлор-Т 1 кг (24455000-8 Дезинфекційні засоби)- ID: UA-2026-09-04-010549-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299233
Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з електротехнічної лабораторії на об'єкті Любинського ЗО ЯМР ЛО- ID: UA-2026-09-04-010551-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299231
Любинський заклад дошкільної освіти ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 41645782ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-04-010547-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299229
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "СОНЕЧКО" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36108247ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -