-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-008127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281572
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засіб на основі Ізопропілового спирту,рідина/гель, з дозатором/розпилювачем , флакончик (...×-
Засіб на основі Ізопропілового спирту,рідина/гель, з дозатором/розпилювачем , флакончик ( V 0,01-0,2), Засіб на основі ЧАС флакон , рідина/гель без дозатора/розпилювача,флакон( V 0,75-1,5л), Дезинфекційні засоби (порошкоподібні та таблетовані): таблетки на основі натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти 84%, для генеральних прибирань, фасовка 1 кг у банці
- ID: UA-2026-09-03-008151-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281568
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38554360ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання КП " Програмний комплекс " Варта" з правом використання до закін...×-
Постачання КП " Програмний комплекс " Варта" з правом використання до закінчення дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису.
- ID: UA-2026-09-03-008163-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281567
Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 43915163ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 - Кабелі та супутня продукція (Провід (ДСТУ) АВВГ П нгд 2/4)- ID: UA-2026-09-03-008159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281566
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ящик розрива з рубильником- ID: UA-2026-09-03-008146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281564
Державне підприємство водних шляхів "Укрводшлях" ЄДРПОУ: 03150102ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-03-008154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281562
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітла, віник- ID: UA-2026-09-03-008144-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281560
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка картриджа)- ID: UA-2026-09-03-008149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281559
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43432185ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Сергія Тимошенка, 5, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-008148-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281558
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яловичина, свинина тушковані- ID: UA-2026-09-03-008147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281557
Київський пансіонат ветеранів праці ЄДРПОУ: 03188783ДК 021:2015: 15897200-4 КонсервиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари ( Іменні таблички "Алеї надії" )- ID: UA-2026-09-03-008145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281556
НАРАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04395047ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-03-008139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281554
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ" ЄДРПОУ: 13711949ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 40*20 мм 2,0 мм, 6 м- ID: UA-2026-09-03-008156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281553
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, МНН: Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл,...×-
Лікарські засоби, МНН: Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Дротаверин таблетки 40 мг, Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Фолієва кислота таблетки по 5 мг, Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 10 мл, Індапамід, таблетки, по 2,5 мг, Метопролол таблетки по 50 мг, Бісопролол таблетки по 10 мг, Карведилол таблетки по 25 мг, Аторвастатин, таблетки, по 10 мг, Гідрокортизон бутират, крем, 1 мг/г, по 30 г, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, Флуконазол, таблетки/капсули, по 200 мг, Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл, Ацикловір порошок для розчину для ін'єкцій по 250 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 30 мл, Есциталопрам, таблетки, по 10 мг, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Офлоксацин мазь очна 3мг/г в тубі 3 г, Ацетазоламід, таблетки, по 250 мг, Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл, Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг, Вальпроєва кислота, таблетки, по 500 мг
- ID: UA-2026-09-03-008141-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281552
Військово – медичний клінічний центр Західного регіону ЄДРПОУ: 08160677ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер- ID: UA-2026-09-03-008143-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281551
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -