-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи (код за ДК 021-2015 (CPV) 15870000-7 - Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-04-010597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299274
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка М8- ID: UA-2026-09-04-010590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299273
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні тканеві з поворотним механізмом на карнизі- ID: UA-2026-09-04-010593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299272
МАТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26323516ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа перлова- ID: UA-2026-09-04-010585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299270
Комунальна установа "Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг" Кременецького району Тернопільської області ЄДРПОУ: 21166035ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту віконних блоків- ID: UA-2026-09-04-010564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299266
Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02315802ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встан...×-
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встановлення кондиціонера)
- ID: UA-2026-09-04-010581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299264
Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 24378016ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дошка обрізна- ID: UA-2026-09-04-010559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299263
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Освітлювальні прилади- ID: UA-2026-09-04-010565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299262
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічн...×-
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування і ремонту офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-010577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299259
Управління фінансів Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02317988ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава,чай- ID: UA-2026-09-04-010574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299258
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-04-010568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299253
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 :44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 :44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Рукав армований ДУ 40)
- ID: UA-2026-09-04-010566-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299247
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38435613ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-010496-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299246
Військова частина А1671 ЄДРПОУ: 07726579ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Активна енергія за серпень 2026 року- ID: UA-2026-09-04-010560-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299245
КП Сп "Агенція Ритуал" ПМР ЄДРПОУ: 33796174ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-010569-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299244
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -