-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження (...×-
Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону та заходів з енергозбереження (поточний ремонт будівлі Кілійського закладу дошкільної освіти "Ромашка" Кілійської міської ради (послуги з заміни вікон), за адресою: вул. Білинського Михайла, буд.50, м. Кілія, Ізмаїльського району, Одеської області"
- ID: UA-2026-09-04-000479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289281
ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2026-09-04-000471-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289278
КП "Комунсервіс" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 37127831ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали Гавиноський старостинський округ- ID: UA-2026-09-04-000482-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289277
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379924ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту водопровідно-каналізаційної системи харчоблоку Чигиринського л...×-
Послуги з поточного ремонту водопровідно-каналізаційної системи харчоблоку Чигиринського ліцею №2 Чигиринської міської ради Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-000480-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289276
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочна суміш Малютка- ID: UA-2026-09-04-000474-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289275
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42906383ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обслугоаування крмпютерної техніки (заправка та регенерація картриджа)- ID: UA-2026-09-04-000484-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289274
ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-04-000481-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289273
Виконавчий комітет Диканської селищної ради ЄДРПОУ: 04383133ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матенріали для проведення ремонтних робіт господарським способом( крейда, вапно)- ID: UA-2026-09-04-000470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289272
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для поточного ремонту шкільного автобуса- ID: UA-2026-09-04-000475-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289271
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44017558ДК 021:2015: 35421000-1 Механічні запасні частини до транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-04-000485-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289270
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 34310000-3: Двигуни та їх частини (Коробка передач Ford Transit б.у.)
- ID: UA-2026-09-04-000478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289268
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Бу...×-
Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''
- ID: UA-2026-09-04-000477-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289267
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 43112236ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі пересувні, книжкові полиці- ID: UA-2026-09-04-000468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289265
Макіївська сільська рада ЄДРПОУ: 04415531ДК 021:2015: 39151000-5 Меблі різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та ле...×-
ДК 021:2015 – 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-04-000476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289264
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, булгур, рис- ID: UA-2026-09-04-000462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289262
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 37562344ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -