-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти- ID: UA-2026-09-01-011806-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258602
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Армопояс, Сітка зварна, Дріт зварювальний, Трос стальний, Електрод)
- ID: UA-2026-09-01-011804-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258600
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл- ID: UA-2026-09-01-011803-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258599
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, вакуумне пакування- ID: UA-2026-09-01-011801-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258598
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44072142ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
диск бетон- ID: UA-2026-09-01-011800-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258597
КЗ " ШВСМ "Олімпієць" ЄДРПОУ: 02928367ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітня послуга ДК 021:215 80570000-0 Послуги з підвищення кваліфікації- ID: UA-2026-09-01-011799-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258595
ЛІЦЕЙ №10 ІМЕНІ СВЯТОЇ МАРІЇ МАГДАЛЕНИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20834196ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-01-011798-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258594
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
повітряні кульки- ID: UA-2026-09-01-011797-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258593
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області ЄДРПОУ: 44004706ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44820000-4 Лаки- ID: UA-2026-09-01-011796-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258592
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЗООЛОГІЧНИЙ ПАРК "РОШЕН" ЄДРПОУ: 02127064ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти- ID: UA-2026-09-01-011794-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258590
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дерев’яні футляри з нанесенням зображення, придбання яких здійснюється на реалізацію захо...×-
Дерев’яні футляри з нанесенням зображення, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.
- ID: UA-2026-09-01-011793-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258589
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-01-011792-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258588
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-09-01-011791-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258587
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-01-011790-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258586
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЗООЛОГІЧНИЙ ПАРК "РОШЕН" ЄДРПОУ: 02127064ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна уп...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна упаковка, НК 024:2023 61695 Серветка для очищення шкіри стерильна, НК 031:2024 17988 Антисептична серветка
- ID: UA-2026-09-01-011789-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258585
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-