-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий та сир кисломолочний- ID: UA-2026-08-31-002612-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235907
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224398ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос електропаливний (дв.406)- ID: UA-2026-08-31-002617-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235906
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги вантажного самоскида Mercedes-Bens Actros 3341 КІ0304ВІ- ID: UA-2026-08-31-002614-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235903
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40535043ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-довідкові матеріали та оголошення у газеті- ID: UA-2026-08-31-002599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235902
СТРИЖАВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04330007ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 48610000-7 Системи баз даних (База даних «Експертус» за рівнем Медзаклад STA...×-
ДК 021:2015 - 48610000-7 Системи баз даних (База даних «Експертус» за рівнем Медзаклад STANDART (право на використання))
- ID: UA-2026-08-31-002606-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235901
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 38831595ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Граната ПІРО-5М імітаційно-тренувальна з активною чекою (типу РГД-5)- ID: UA-2026-08-31-001672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235898
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур мережевий- ID: UA-2026-08-31-002609-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235897
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТЕБЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04410976ДК 021:2015: 31310000-2 Мережеві кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-002598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235896
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого постачання холодної води- ID: UA-2026-08-31-002596-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235895
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник- ID: UA-2026-08-31-002603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235893
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт в...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт вентиляційної системи будівлі №** в/м № ** Київська область"
- ID: UA-2026-08-31-002594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235891
Київське квартирно-експлуатаційне управління ЄДРПОУ: 22991617ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник- ID: UA-2026-08-31-002595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235889
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний (код за ЕЗС ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти)- ID: UA-2026-08-31-002593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235888
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серій...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування автонавантажувача Doosan Disd SD200N (серійний номер DXCCWLCAKM0020249)
- ID: UA-2026-08-31-002589-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235887
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002591-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235886
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -