-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Частини каналізаційних систем- ID: UA-2026-09-04-010598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299276
військова частина А3444 ЄДРПОУ: 26614573ДК 021:2015: 44423700-8 Елементи оглядових колодязівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 2-х тактне (ДК 021:2015 - 09210000-4 Мастильні засоби)- ID: UA-2026-09-04-010609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299275
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи (код за ДК 021-2015 (CPV) 15870000-7 - Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-04-010597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299274
БРАЦЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 БРАЦЛАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25513172ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка М8- ID: UA-2026-09-04-010590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299273
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні тканеві з поворотним механізмом на карнизі- ID: UA-2026-09-04-010593-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299272
МАТУСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26323516ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа перлова- ID: UA-2026-09-04-010585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299270
Комунальна установа "Лановецький територіальний центр надання соціальних послуг" Кременецького району Тернопільської області ЄДРПОУ: 21166035ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту віконних блоків- ID: UA-2026-09-04-010564-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299266
Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02315802ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встан...×-
ДК 021:2015– 51110000-6: Послуги зі встановлення електричного обладнання ( послуги з встановлення кондиціонера)
- ID: UA-2026-09-04-010581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299264
Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 24378016ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дошка обрізна- ID: UA-2026-09-04-010559-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299263
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ЖИТЛОВИК" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03355904ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Освітлювальні прилади- ID: UA-2026-09-04-010565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299262
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічн...×-
Послуги з поточного ремонту та заправки картриджів, послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування і ремонту офісної техніки
- ID: UA-2026-09-04-010577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299259
Управління фінансів Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 02317988ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава,чай- ID: UA-2026-09-04-010574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299258
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панірувальні сухарі- ID: UA-2026-09-04-010579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299255
СЕРБИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39977763ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-04-010568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299253
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-010573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299249
Комунальне некомерційне підприємство Кегичівської селищної ради "Кегичівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002693ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -