-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщень в адм...×-
45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщень в адміністративній будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Довнар-Запольського, 10А, м. Київ)
- ID: UA-2026-09-03-011366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284753
ГУНП в Київській області ЄДРПОУ: 40108616ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпатель нержавіючий- ID: UA-2026-09-03-011371-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284750
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Скоба)- ID: UA-2026-09-03-011372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284747
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011378-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284745
Кілійський ліцей Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010665ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тачка будівельна- ID: UA-2026-09-03-011357-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284744
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти за ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи за ДК 021:2015- ID: UA-2026-09-03-011345-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284743
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25667188ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10см., ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, пізн...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10см., ДСТУ 7033, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см., ДСТУ 3234; Огірки свіжі, ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, ДСТУ 3246; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133; Груші середньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8326; Банани свіжі, без гнилі, десертної стиглості, від 14 см,; Ядра волоських горіхів, половинки, вищого сорту, ДСТУ 8900 (ДК 021:2015-03220000-9 - овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-09-03-011364-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284742
КЗ Комунальний заклад Сумської обласної ради "Шосткинський ліцей спортивного профілю" ЄДРПОУ: 42360261ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги із встановлення(заміни) 3-х фазного електролічильника- ID: UA-2026-09-03-011374-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284740
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доза зовнішня, розетка, вимикач- ID: UA-2026-09-03-011377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284739
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плата- ID: UA-2026-09-03-011368-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284738
ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розріджувач Уайт спіріт, грунтовака BAUGOLD концентр., шпаклівка фініш Knauf, 25кг, шпаклі...×-
Розріджувач Уайт спіріт, грунтовака BAUGOLD концентр., шпаклівка фініш Knauf, 25кг, шпаклівка старт Knauf, 30кг
- ID: UA-2026-09-03-011347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284737
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Желатин харчовий- ID: UA-2026-09-03-011363-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284733
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітли. щітки та інші господарські приладдя- ID: UA-2026-09-03-011361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284732
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03494273ДК 021:2015: 39224000-8 Мітли, щітки та інше господарське приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі (електротехнічна, світлотехнічна та кабельно-провідникова прод...×-
44530000-4 Кріпильні деталі (електротехнічна, світлотехнічна та кабельно-провідникова продукція)
- ID: UA-2026-09-03-011348-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284731
Комунальне некомерційне підприємство "Київська стоматологія" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ЄДРПОУ: 42376659ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвертар (м’яч футбольний, набір бар’єрів з конусами, фішки плоскі, драбина тре...×-
Спортивний інвертар (м’яч футбольний, набір бар’єрів з конусами, фішки плоскі, драбина тренувальна)
- ID: UA-2026-09-03-011359-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284730
Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 22096259ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -