-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фібра 0,9гр.- ID: UA-2026-09-03-009111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282516
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 19730000-2 Штучні волокнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (Світильник LED квадрат 24W 5000K Videx...×-
31520000-7 - Світильники та освітлювальна арматура (Світильник LED квадрат 24W 5000K Videx VL-DLSS-245B)
- ID: UA-2026-09-03-009110-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282515
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея Dyness DL5.0C-H Heat 51.2V 100Ah 5.12kWh LiFePo4 (Батарея з підігріво...×-
Акумуляторна батарея Dyness DL5.0C-H Heat 51.2V 100Ah 5.12kWh LiFePo4 (Батарея з підігрівом)
- ID: UA-2026-09-03-009059-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282509
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газопроводів та газового обладнання- ID: UA-2026-09-03-009100-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282508
КЗ "Іллінецький краєзнавчий музей" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 38046151ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба, емаль 44810000-1-Фарби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.- ID: UA-2026-09-03-009103-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282507
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей Моменталь 300г- ID: UA-2026-09-03-009109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282506
Відділ культури та туризму Корсунь-Шевченківської міської ради ЄДРПОУ: 44133854ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профіль UD 4м, профіль UD 3м, профіль CD 3м- ID: UA-2026-09-03-009107-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282505
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
продукти харчування різні- ID: UA-2026-09-03-009108-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282501
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14055938ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід мідний ПВС 3х1,5, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-09-03-009097-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282497
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лєска, котушка, диск, фільтр- ID: UA-2026-09-03-009082-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282496
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об'єкту: Поточний ремонт харчоблоку Кутського ліцею Кутської сели...×-
Технічний нагляд по об'єкту: Поточний ремонт харчоблоку Кутського ліцею Кутської селищної ради селище Кути, вул. Шкільна, 4 Косівського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-03-009101-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282495
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття посуду 5 кг (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для...×-
Засіб для миття посуду 5 кг (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-09-03-009105-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282494
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1 В3 FADO KN23 (ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентил...×-
Кран шаровий 1 В3 FADO KN23 (ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-009089-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282493
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пінопласт 1200*550*30 мм- ID: UA-2026-09-03-009094-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282492
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа)- ID: UA-2026-09-03-009087-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282491
ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-