-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молоко- ID: UA-2026-09-02-013061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271789
Білоцерківська гімназія-початкова школа №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова ЄДРПОУ: 22204186ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров’яче питне пастеризоване з масовою часткою жиру не нижче 3,2% для закладів осв...×-
Молоко коров’яче питне пастеризоване з масовою часткою жиру не нижче 3,2% для закладів освіти Острицької сільської ради (код ДК 021:2015: 15510000-6 – Молоко та вершки)
- ID: UA-2026-09-02-013058-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271788
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Овочі свіжі- ID: UA-2026-09-02-013057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271787
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3047 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803738ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-013056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271786
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МІЗЯКІВСЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242150ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Хлорамфеніко...×-
Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг, Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл, Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг, Диклофенак гель/мазь 50 мг/г по 50 гр, Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл, Тіотриазолін, краплі очні, 10 мг/мл по 5 мл, Метформін таблетки/капсули по 1000 мг
- ID: UA-2026-09-02-013055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271785
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "НОВІ САНЖАРИ" НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323563ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Договір підряду- ID: UA-2026-09-02-013054-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271783
Комунальне підприємство "Управляюча компанія "Костопільське багатогалузеве житлово-комунальне підприємство"" Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 31650754ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опломбування та розпломбування вузла обліку газу- ID: UA-2026-09-02-013053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271782
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0...×-
ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор – 32324000-0)
- ID: UA-2026-09-02-013050-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271781
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту: "Капітальний ремонт санвузлів та системи внутрішнь...×-
Авторський нагляд по об'єкту: "Капітальний ремонт санвузлів та системи внутрішнього водопостачання та водовідведення в гуртожитку КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту" по вул.Княгині Ольги, 3 м.Львів"
- ID: UA-2026-09-02-013048-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271780
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту паливної системи автомобіля Volkswagen LT 46 А- ID: UA-2026-09-02-013051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271779
Пенітенціарна академія України ЄДРПОУ: 08571788ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби код ДК 021:2015:19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-02-013047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271778
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Каналізаційні системи (Труба двошарова гофрована каналізаційна ПЕ SN8 Ø250, L=6 м)- ID: UA-2026-09-02-013046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271777
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 по талонах, паливо дизельне по талонах, згідно ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафт...×-
Бензин А-95 по талонах, паливо дизельне по талонах, згідно ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
- ID: UA-2026-09-02-013049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271776
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-013045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271775
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі- ID: UA-2026-09-02-011066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271774
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -