-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для нагородження (подарункові набори)- ID: UA-2026-09-04-007285-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296008
Верхньодніпровський ВП ДОРВ ОВУ ВМТГ ЄДРПОУ: 21945454ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крило L, R двері водійські- ID: UA-2026-09-04-007290-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296006
Комунальне підприємство "Підгороднянське" Підгороднянської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області ЄДРПОУ: 44603588ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За каталоги (брошури)- ID: UA-2026-09-04-007284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296005
ДК 021:2015: 22400000-4 Марки, чекові бланки, банкноти, сертифікати акцій, рекламні матеріали, каталоги та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-04-007279-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296004
Комунальна організація "Місцева пожежна охорона Новомар'ївської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області" ЄДРПОУ: 45248947ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
папір для друку, формату А4, 80 г/м2, клас В- ID: UA-2026-09-04-007277-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296003
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 34824364ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R,...×-
Пружини підвіски, подушка амортизатора (переднього) L, подушка амортизатора (заднього) R, автолампа
- ID: UA-2026-09-04-007270-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296001
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-04-007267-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295999
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
10мм.Шнур №44 ЕВРО білий 2440 кN- ID: UA-2026-09-04-007269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295996
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба ЄДРПОУ: 26123450ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати- ID: UA-2026-09-04-007268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295995
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення поточного ремонту автотранспортного засобу- ID: UA-2026-09-04-007275-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295994
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території на вулиці Церковна, 34 в селі Старі Кривотули Тисменицької міської р...×-
Благоустрій території на вулиці Церковна, 34 в селі Старі Кривотули Тисменицької міської ради Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-04-007265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295989
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло- ID: UA-2026-09-04-007255-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295988
ЗАРІЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22058922ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та чистящі засоби (ДК 021:2015 39830000-9 - Продукція для чищення)- ID: UA-2026-09-04-007259-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295985
Скориківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394303ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення: Презервативи- ID: UA-2026-09-04-007261-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295984
Державна установа «Східне територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» ЄДРПОУ: 08805223ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання довгострокового користування: слайсер професійний, картоплечистка- ID: UA-2026-09-04-007260-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295983
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -