-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Операції з побутовими відходами (перевезення, захоронення)- ID: UA-2026-09-02-008102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266875
Комунальний заклад позашкільної освіти "Дитячий табір оздоровлення і відпочинку "Сонячний" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26509385ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПК-26П_0362_ВО Послуги з поточного ремонту водопровідної, електро-технічної систем та обла...×-
ПК-26П_0362_ВО Послуги з поточного ремонту водопровідної, електро-технічної систем та обладнання вагономийного комплексу ПКВЧ-9 Кривий Ріг
- ID: UA-2026-09-02-008090-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266874
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому...×-
Придбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
- ID: UA-2026-09-02-008079-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266873
Виконавчий комітет Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41050131ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-008097-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266871
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво в ас...×-
15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (печиво в асортименті, вафлі в асортименті з різним наповнювачем , сухарі панірувальні)
- ID: UA-2026-09-02-008091-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266868
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «СОКАЛЬСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ імені Т. ШЕВЧЕНКА» ЄДРПОУ: 04545340ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (папір А4)- ID: UA-2026-09-02-008075-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266866
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ ТА ТУРИЗМУ ГУБИНИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44639792ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування вогнегасників.- ID: UA-2026-09-02-008099-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266865
Вараський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю імені З.А.Матвієнко ЄДРПОУ: 38468937ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дитячого містечка "Казка" по вул. Театральній в м. Б...- ID: UA-2026-09-02-008086-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266864
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни (туалетний папір, паперові рушники для Вінницького обласного центру зайнято...×-
Засоби гігієни (туалетний папір, паперові рушники для Вінницького обласного центру зайнятості)
- ID: UA-2026-09-02-008092-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266862
ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЄДРПОУ: 05392714ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари для робочого одягу (рукавички)- ID: UA-2026-09-02-008068-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266861
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 41005534ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-02-008074-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266860
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна ЄДРПОУ: 02071205ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа ячна №1 (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-008071-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266859
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рейка рульова (34320000-6 - Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів)- ID: UA-2026-09-02-008073-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266858
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір інструментів, свердло, біта, біта (код за ЄЗС ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-09-02-008067-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266857
Відділ освіти Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 44104357ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (пакля)- ID: UA-2026-09-02-008045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30266852
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -