-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішок білий- ID: UA-2026-09-02-004634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263485
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИМЕРСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА СЕЛИЩНА ЛІКАРНЯ" ДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43923918ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Готові бутерброди для проведення навчального проєкту "За молоддю майбутнє Закарпаття&...- ID: UA-2026-09-02-004688-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263484
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 44216778ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги перевезення пасажирів (учасників змагань)- ID: UA-2026-09-02-004653-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263483
Відокремлений підрозділ громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос" Крижопільської територіальної громади ЄДРПОУ: 02725322ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання нафтопродуктів: дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-004687-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263482
Подільський районний в місті Києві центр соціальних служб ЄДРПОУ: 23493593ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2026-09-02-004615-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263481
Військова частина Т0440 ЄДРПОУ: 26641972ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 11:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветк...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (туалетний папір)
- ID: UA-2026-09-02-004682-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263480
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійний концентрований засіб для ручного миття посуду, Рідке мило для щоденного гігієн...×-
Професійний концентрований засіб для ручного миття посуду, Рідке мило для щоденного гігієнічного очищення шкіри рук т а тіла, Засіб миючий порошкоподібний для різних видів поверхонь, Професійний засіб для видалення застарілого жиру та нагару на поверхнях,Засіб для очищення поверхонь та нейтралізації неприємних запахів, Професійний антимікробний засіб для миття холодильників та морозильних камер, Універсальний мийний засіб для кухні, Професійний концентрований засіб для миття всіх видів поверхонь, Професійний засіб для чищення санітарно-технічного обладнання з антибактеріальним ефектом
- ID: UA-2026-09-02-004679-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263479
КИВАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234847ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з влаштування основи під флагштоки- ID: UA-2026-09-02-004680-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263478
Військова частина 1489 ЄДРПОУ: 14321624ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані- ID: UA-2026-09-02-004677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263477
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофони та гучномовці- ID: UA-2026-09-02-004678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263476
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 03210000-6 - Зернові культури т...×-
Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас перший, ДСТУ 9221)
- ID: UA-2026-09-02-004671-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263475
ОБОЗНІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
соки фруктові- ID: UA-2026-09-02-004669-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263474
опорний заклад "Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Ромоданівської селищної ради Миргородського району Полтавської області" ЄДРПОУ: 23547296ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-004664-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263473
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги" ЄДРПОУ: 02001297ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів -80 кг- ID: UA-2026-09-02-004657-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263472
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці кольчужні- ID: UA-2026-09-02-004666-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263471
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" ЄДРПОУ: 08575616ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -