-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валіки, пензлики- ID: UA-2026-09-01-010225-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257027
Гімназія імені Володимира Малика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165966ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамки білі- ID: UA-2026-09-01-010222-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257025
Рівненський обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 05430879ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний байховий- ID: UA-2026-09-01-010221-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257024
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження: ПЛР, гепатит С генотипування- ID: UA-2026-09-01-010220-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257023
Філія ДУ "ЦОЗ ДКВС України" в Житомирській області ЄДРПОУ: 42378504ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало- ID: UA-2026-09-01-010211-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257022
ДК 021:2015: 38622000-1 ДзеркалаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонометр- ID: UA-2026-09-01-010212-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257019
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-01-010208-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257018
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт охоронної сигналізації- ID: UA-2026-09-01-010160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257017
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баласти для розрядних ламп чи трубок- ID: UA-2026-09-01-010200-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257015
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування- ID: UA-2026-09-01-010209-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257014
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання стрічок для бейджів з карабіном та логотипом для забезпечення проведення заході...×-
Придбання стрічок для бейджів з карабіном та логотипом для забезпечення проведення заходів проєкту "Одеський Молодіжний форум"
- ID: UA-2026-09-01-010207-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257013
ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38721868ДК 021:2015: 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
клей для ремонту скла- ID: UA-2026-09-01-010206-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257012
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профіль- ID: UA-2026-09-01-010203-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257011
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Очищувач- ID: UA-2026-09-01-010194-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257008
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі...×-
ДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (засоби догляду за стомою: Паста Coloplast® (Колопласт) 60 г(g) у тубі)
- ID: UA-2026-09-01-010197-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257007
Комунальне некомерційне підприємство "Борзнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Борзнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 38453281ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 16:36)
-