-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-013698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287074
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (інформаційний банер)- ID: UA-2026-09-03-013693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287073
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні. Код ДК 021:2015 - 18140000-2: Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-03-013716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287071
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (авар...×-
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.
- ID: UA-2026-09-03-013696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287069
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ ЄДРПОУ: 08320218ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь гранітний фр. 20-40)- ID: UA-2026-09-03-013695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287068
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013712-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287067
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (крейда)- ID: UA-2026-09-03-013706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287066
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Герметик (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287065
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уростомічний мішок однокомп.Алтерна №30проз.10-55мм- ID: UA-2026-09-03-013702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287064
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник- ID: UA-2026-09-03-013701-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287063
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради ЄДРПОУ: 33465030ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013704-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287062
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету &qu...×-
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-013688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287061
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Земляні роботи- ID: UA-2026-09-03-013683-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287060
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058462ДК 021:2015: 45112000-5 Землерийні та інші земляні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10см, ДСТУ 7033- ID: UA-2026-09-03-013598-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287059
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах (Надання послуг робочою силою із...×-
ДК 021: 2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах (Надання послуг робочою силою із числа засуджених з обмеженням волі ДУ"Південноукраїнська виправна колонія (№83)")
- ID: UA-2026-09-03-013684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287058
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31537375ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -