-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свіжі овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-013711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287082
СТОЛЬНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33335622ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-013707-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287081
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 (ЯСЛА-САДОК) "ПРОЛІСОК" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244886ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Промисловий керований комутатор, комутатор мережевий (код 32420000-3 Мережеве обладнання з...×-
Промисловий керований комутатор, комутатор мережевий (код 32420000-3 Мережеве обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-03-013691-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287078
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-013698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287074
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (інформаційний банер)- ID: UA-2026-09-03-013693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287073
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні. Код ДК 021:2015 - 18140000-2: Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-03-013716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287071
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (авар...×-
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.
- ID: UA-2026-09-03-013696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287069
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ ЄДРПОУ: 08320218ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь гранітний фр. 20-40)- ID: UA-2026-09-03-013695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287068
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013712-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287067
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (крейда)- ID: UA-2026-09-03-013706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287066
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Герметик (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287065
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Уростомічний мішок однокомп.Алтерна №30проз.10-55мм- ID: UA-2026-09-03-013702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287064
КНП Помічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги ЄДРПОУ: 41835741ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник- ID: UA-2026-09-03-013701-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287063
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради ЄДРПОУ: 33465030ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013704-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287062
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету &qu...×-
Безконтактний термометр на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-013688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287061
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -