-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут металевий 32*32*3.0мм Тридцять два мм- ID: UA-2026-09-03-006834-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280271
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з енергозбереження (світильник промисловий LED)- ID: UA-2026-09-03-006832-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280269
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-03-006826-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280267
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка глибокого проникнення- ID: UA-2026-09-03-006830-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280266
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брус дерев’яний- ID: UA-2026-09-03-006825-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280263
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області ЄДРПОУ: 45243891ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземн...- ID: UA-2026-09-03-006835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280262
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45717703ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери- ID: UA-2026-09-03-006823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280260
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-006815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280259
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту (Габіони)- ID: UA-2026-09-03-006821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-006816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280257
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38550000-5 Лічильники- ID: UA-2026-09-03-006820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280255
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42302409ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Лимони свіж...×-
Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту
- ID: UA-2026-09-03-006817-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280254
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари побутової хімії- ID: UA-2026-09-03-006812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280252
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-09-03-006814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280250
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали.- ID: UA-2026-09-03-006813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280249
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -