-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні послуги (правила системи безпеки газопостачання)КЦП- ID: UA-2026-09-04-010492-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299167
КНП "Кіцманський центр надання соціальних послуг" ЄДРПОУ: 21425212ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Солодке печиво- ID: UA-2026-09-04-010478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299166
ДК 021:2015: 15821200-1 Солодке печивоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодний асфальт- ID: UA-2026-09-04-010453-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299164
Ковельське комунальне підприємство "Добробут" ЄДРПОУ: 30514451ДК 021:2015: 44113620-7 АсфальтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки проектної документації по блискавкозахисту- ID: UA-2026-09-04-010479-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299163
ДК 021:2015: 71319000-7 Експертні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-04-010473-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299161
ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бутиль для води 18,9 л- ID: UA-2026-09-04-010474-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299160
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико - санітарної допомоги " Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 37294246ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, Volkswagen CADDY- ID: UA-2026-09-04-010468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299158
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка 16, болт 16*80 , штуцер ялинка 1/2 16мм.- ID: UA-2026-09-04-010476-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299157
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпагат поліпропіленовий 500 м- ID: UA-2026-09-04-010471-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299154
Львівський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571995ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело резервного живлення (Зарядна станція IEETek P3200 3200W 2048Wh LiFePo4)- ID: UA-2026-09-04-010460-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299153
ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40456009ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для сміття (код ДК 021:2015 - 19640000-4): пакети для сміття- ID: UA-2026-09-04-010465-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299151
Варковицька сільська рада ЄДРПОУ: 04386491ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Морква- ID: UA-2026-09-04-010436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299149
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 44835131ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М500 25кг- ID: UA-2026-09-04-010452-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299147
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги оренди ва...×-
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (Послуги оренди вантажного автомобіля з водієм)
- ID: UA-2026-09-04-010466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299145
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани,вентелі,клапани та подібні пристрої.- ID: UA-2026-09-04-010464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299144
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -