-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна б...×-
Послуги з утримання будинку та прибудинкової території і поточний ремонт спільного майна будинку
- ID: UA-2026-09-02-012698-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271471
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області ЄДРПОУ: 22933548ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
201-09 Саморізи- ID: UA-2026-09-02-012710-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271468
Хмельницький обласний центр зайнятості ЄДРПОУ: 03491381ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-02-012694-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271465
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Діаграмна стрічка- ID: UA-2026-09-02-012702-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271461
Комунальне некомерційне підприємство Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 38600846ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колпаки колеса код ДК 021:2015:34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і части...×-
Колпаки колеса код ДК 021:2015:34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
- ID: UA-2026-09-02-012687-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271459
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх з...×-
Блоки безперебійного живлення LogicPower LPM-525VA-Р та акумуляторних батарей 12V для їх заміни, або аналоги
- ID: UA-2026-09-02-012700-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271456
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Поліетиленові мішки та пакети для побутового сміття- ID: UA-2026-09-02-012675-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271455
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312061ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп"ютерні монітори- ID: UA-2026-09-02-012690-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271454
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЗАЛІЩИЦЬКОМУ РАЙОНІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37888326ДК 021:2015: 30231000-7 Екрани комп’ютерних моніторів та консоліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-віднов...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт на об’єкті: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Свободи, 11/13 (код ДК 021: 2015: 71520000-9 – послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-012691-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271453
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремо...×-
Проведення експертизи проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт приміщень брахітерапії відділення променевої терапії №2 будівлі літера Р-2 згідно технічного паспорту КНП ЛОР "ЛОРЛДЦ" за адресою: м. Львів, вул. Я.Гашека, 2 А" Коригування.
- ID: UA-2026-09-02-012676-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271447
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроблендери- ID: UA-2026-09-02-012677-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271446
БІЛОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 35469849ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фарби (Фарба ПФ 115 сіра)- ID: UA-2026-09-02-012668-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271445
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік 0,2 л- ID: UA-2026-09-02-012678-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271444
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бетон БСГ В25 Р4 F200 W6 ДЗ- ID: UA-2026-09-02-012660-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271443
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук HP250G9, Планшет Lenovo Tab One 4/128 LTE- ID: UA-2026-09-02-012674-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271442
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -