-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя- ID: UA-2026-08-31-002244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235552
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-002251-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235549
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль антикороз. 3в1 "Композит" графіт RAL 7024 2.7кг- ID: UA-2026-08-31-002247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235546
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ" ЄДРПОУ: 01998161ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування майна нежитлового приміщення за адресою: м. Біляївка, вул. Харківсь...×-
Послуги зі страхування майна нежитлового приміщення за адресою: м. Біляївка, вул. Харківська, 30-Б Біляївська амбулаторія ЗПСМ (1 поверх будівлі стаціонару (літера А)
- ID: UA-2026-08-31-002237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235544
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання бланків- ID: UA-2026-08-31-002243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235543
Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №4" Нікопольської міської ради" ЄДРПОУ: 25539007ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-002235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235540
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-002241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235539
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подушка двигуна 3302 (за кодом ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини)- ID: UA-2026-08-31-002236-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235538
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезінфікуючий. Код ДК 021-2015 (CPV)24450000-3 - Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-002234-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235537
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-08-31-002197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235536
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортного засобу: Peugeot Landtrek DC 2,2 D MT 4WD PRO VIN №VR3FAFC...×-
Запасні частини до транспортного засобу: Peugeot Landtrek DC 2,2 D MT 4WD PRO VIN №VR3FAFC73S3026752
- ID: UA-2026-08-31-002233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235535
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015: 32420000-3 — Мережеве обладнання (медіаконвертер NG OPTICS 10/100M - 1...×-
Код за ДК 021:2015: 32420000-3 — Мережеве обладнання (медіаконвертер NG OPTICS 10/100M - 1 SM-1310 nm-25 км)
- ID: UA-2026-08-31-002239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235534
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ущільнювач самоклеючий "D" 9x7,5мм, чорний 2x50m ATT (ПОДВІЙНИЙ)- ID: UA-2026-08-31-002238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235533
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г- ID: UA-2026-08-31-002232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235532
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки (Пробірка типу Епендорфа 2мл з кришкою №500; Мундштук Drager Alcotest Mouthpieces...×-
Пробірки (Пробірка типу Епендорфа 2мл з кришкою №500; Мундштук Drager Alcotest Mouthpieces Standard)
- ID: UA-2026-08-31-002227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235531
Комунальне некомерційне підприємство "Рожнятівська багатопрофільна лікарня" Рожнятівської селищної ради ЄДРПОУ: 01993612ДК 021:2015: 33192500-7 ПробіркиАктивна -