-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту тротуару по вул.Героїв Небесної сотні- ID: UA-2026-09-01-006931-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253762
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 14151464ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети мережевого програмного забезпечення (Постачання примірника та пакетів оновлень (ком...×-
Пакети мережевого програмного забезпечення (Постачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп’ютерної програми «M.E.Doc» Модуль «Облік ПДВ», «Інтеграція з обліковими системами» з правом використання на рік)
- ID: UA-2026-09-01-006934-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253758
УКРАЇНСЬКЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОЕКТНЕ ЛІСОВПОРЯДНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 00968167ДК 021:2015: 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги супроводу з підготовки та розробки матеріалів проєкту Місцевого плану управління в...×-
Послуги супроводу з підготовки та розробки матеріалів проєкту Місцевого плану управління відходами Смизької селищної територіальної громади Дубенського району Рівненської області на період до 2033 року
- ID: UA-2026-09-01-006918-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253756
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини (фільтр оливи Value+F8Q F9Q F4R H4J K9R, фільтр повітряний RENAULT DASTER , філ...×-
Запчастини (фільтр оливи Value+F8Q F9Q F4R H4J K9R, фільтр повітряний RENAULT DASTER , фільтр салону Value+Логан/Дастер, олива Motrio Premium 5w-30c4)
- ID: UA-2026-09-01-006907-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253755
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2026-09-01-006909-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253752
Горондівська сільська рада ЄДРПОУ: 04350412ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-01-006921-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253751
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці та технічному обслуговуванню (ремонту) засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-01-006925-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253749
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перчатки та рукавички (Державні кошти)- ID: UA-2026-09-01-006919-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253746
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системи та пристрої нагляду і охорони- ID: UA-2026-09-01-006927-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253745
Державна установа "Петрівська виправна колонія (№49)" ЄДРПОУ: 08563808ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-01-006908-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253744
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАГІН ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ" ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 32502778ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (Чай 0,140)- ID: UA-2026-09-01-006914-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253741
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини (ДК 021:2015: 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засоб...×-
Запасні частини (ДК 021:2015: 34330000-9 — Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-01-006913-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253740
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних- ID: UA-2026-09-01-006890-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253735
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КОМИШУВАСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41083586ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-01-006917-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253734
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні (Змішувач для кухні та інше)- ID: UA-2026-09-01-006894-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253731
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-