-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар (свердло по металу довге 6мм хСС,свердло по металу довге 5мм хСС,лійка металева дизе...×-
Товар (свердло по металу довге 6мм хСС,свердло по металу довге 5мм хСС,лійка металева дизель кузова відро 4л носик скошений,лійка металева дизель товста крива,патрон для перфоратора,свердло по металу 18.5мм.,плоскогубці 160мм.,викрутка хрестоподібна РН2 *100мм,викрутка шліцева SL 6*100мм,набір ключів комбінованих (25шт) 6-32мм,тримач торцевих головок (к-т))
- ID: UA-2026-09-03-013714-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287086
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЄДРПОУ: 35323247ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання
- ID: UA-2026-09-03-013708-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287085
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне Євро 5- ID: UA-2026-09-03-013713-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287084
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гнучкі шланги для теплових гармат- ID: UA-2026-09-03-013694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287083
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свіжі овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-03-013711-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287082
СТОЛЬНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33335622ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-03-013707-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287081
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №1 (ЯСЛА-САДОК) "ПРОЛІСОК" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244886ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква свіжа першого товарного сорту, ДСТУ 7035- ID: UA-2026-09-03-013686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287079
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313925ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Промисловий керований комутатор, комутатор мережевий (код 32420000-3 Мережеве обладнання з...×-
Промисловий керований комутатор, комутатор мережевий (код 32420000-3 Мережеве обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-03-013691-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287078
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Курс реабілітаційних заходів- ID: UA-2026-09-03-013698-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287074
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (інформаційний банер)- ID: UA-2026-09-03-013693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287073
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці латексні. Код ДК 021:2015 - 18140000-2: Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-03-013716-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287071
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (авар...×-
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.
- ID: UA-2026-09-03-013696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287069
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ ЄДРПОУ: 08320218ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь гранітний фр. 20-40)- ID: UA-2026-09-03-013695-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287068
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013712-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287067
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (крейда)- ID: UA-2026-09-03-013706-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287066
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -