-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів гро...×-
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Кружка скл.0,25л. Димна, Туалетний комплект "Йорш", Віник, Друшляк-миска нерж. Сито нерж., Піднос пластиковий)
- ID: UA-2026-09-04-003978-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292723
Заклад дошкільної освіти "Сонечко" с. Вербка Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 44761861ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
РУЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ- ID: UA-2026-09-04-003981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292722
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охолоджуюча рідина- ID: UA-2026-09-04-003974-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292721
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-003964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292719
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ПП 20;Кран американка 3/4 PN 40 Профі;Муфта ПП 25х20;Американка ПП 20х1/2 зовн;Трійни...×-
Кран ПП 20;Кран американка 3/4 PN 40 Профі;Муфта ПП 25х20;Американка ПП 20х1/2 зовн;Трійник ПП25;Американка ПП 25х3/4 зовн.
- ID: UA-2026-09-04-003963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292717
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-04-003971-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292716
КЗ ЛОР "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Надія" ЄДРПОУ: 42073998ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду за об'єктом будівництва: "Капітальний ремонт свердл...×-
Послуги з технічного нагляду за об'єктом будівництва: "Капітальний ремонт свердловини №38/08/2011 для водозабезпечення потреб жителів с. Жоржівка Миргородського району Полтавської області "
- ID: UA-2026-09-04-003962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292715
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Книжковий сканер (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-003943-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292714
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38635397ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-09-04-003915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292713
Війкова частина А4698 ЄДРПОУ: 26637396ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (соус томатний Руна)- ID: UA-2026-09-04-003937-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292712
Комунальне некомерційне підприємство "Коропська центральна лікарня" Коропської селищної ради ЄДРПОУ: 02006294ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба до різографа (22610000-9 Друкарська фарба)- ID: UA-2026-09-04-003951-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292709
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02082522ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання товару для відзначення та нагородження (Квіти живі)- ID: UA-2026-09-04-003960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292708
Виконавчий комітет Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 40210149ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисного просочування поверхні деревини (брус, доска) розташованих у примі...×-
Послуги з вогнезахисного просочування поверхні деревини (брус, доска) розташованих у приміщенні Будинку ветеранів сцени ім. Н.М.Ужвій Національної спілки театральних діячів України
- ID: UA-2026-09-04-003953-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292703
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ТЕАТРАЛЬНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00021019ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СМ-11/25 клейова суміш для керамічної плитки (ДК 021:2015 - 24910000-6 Клеї)- ID: UA-2026-09-04-003944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292700
Торчинський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02540025ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні (кефір 2,5% 400 г, йогурт 2,5% 1 л, сметана 20% 350 г), код за ДК 0...×-
Молочні продукти різні (кефір 2,5% 400 г, йогурт 2,5% 1 л, сметана 20% 350 г), код за ДК 021-2015 15550000-8 Молочні продукти різні
- ID: UA-2026-09-04-003959-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292699
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -