-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-007136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280572
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПІЗНАЙКО" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22337266ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
775120000-3 Адміністративні послуги державних установ (Реєстрація, перереєстрація колісних...×-
775120000-3 Адміністративні послуги державних установ (Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та присвоєння буквено-цифрової комбінації номерних знаків – ГАЗ 53А VIN 156259)
- ID: UA-2026-09-03-007139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280571
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 75120000-3 Адміністративні послуги державних установАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Основні органічні хімічні речовини- ID: UA-2026-09-03-007134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280568
Миколаївська філія Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація Миколаївського морського порту) ЄДРПОУ: 38728444ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісна дошка 150*100 (ДК 021:2015:30190000-7)- ID: UA-2026-09-03-007131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280567
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проведення періодичних медичних оглядів прафівників закладу дошкільної освіти- ID: UA-2026-09-03-007130-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280566
ЮХИМІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228663ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Антени підсилювачі сигналу “Армо Booster М” та “Армо Booster S”- ID: UA-2026-09-03-007140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280565
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4599 ЄДРПОУ: 26631904ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280563
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії- ID: UA-2026-09-03-007121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280562
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віники з сорго; Віник вуличний(мітла).- ID: UA-2026-09-03-007112-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280561
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БЕРЕЗІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" ЄДРПОУ: 43868611ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-007128-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280558
Відділ культури Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43025531ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні суміші (код ДК 021:2015 - 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)- ID: UA-2026-09-03-007117-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280557
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31802662ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво, сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-03-007122-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280556
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-03-007114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280555
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради ЄДРПОУ: 22607518ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гемато...×-
ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування (2 найменування))
- ID: UA-2026-09-03-007113-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280553
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ" ЄДРПОУ: 38743588ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали планування та обліку роботи гуртків- ID: UA-2026-09-03-007118-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280549
Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1 ЄДРПОУ: 22336396ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -