-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування організаційної техніки (заправка (регенерація) картриджів)- ID: UA-2026-08-31-003293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236596
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари оборонного призначення, а саме конструкції для військових фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-003281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236595
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полуги з розподілу (пердачі) електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-003305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236594
Комунальний заклад позашкільної освіти "Дитячий табір оздоровлення і відпочинку "Сонячний" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 26509385ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Плита OSB товщина 10 мм, Плита OSB товщина 15 мм- ID: UA-2026-08-31-003286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236592
Військова частина А2077 ЄДРПОУ: 07747966ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі та приспособи різні- ID: UA-2026-08-31-003284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236590
Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 26474474ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5944)
- ID: UA-2026-08-31-003292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236588
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя (терка нержавіюча) - придбання інвентарю для проведення ремонтних робі...×-
44510000-8 Знаряддя (терка нержавіюча) - придбання інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-08-31-003300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236586
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-003296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236583
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-003294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236582
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни- ID: UA-2026-08-31-003289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236579
Сумський обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21121370ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення кошторисної документації по об'єкту "Нове будівництво ліні...×-
Роботи з виготовлення кошторисної документації по об'єкту "Нове будівництво лінії невибухових інженерних загороджень ділянка №33,№34 в **** області"
- ID: UA-2026-08-31-003244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236575
Військова частина Т0140 ЄДРПОУ: 26641908ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) (ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва...×-
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) (ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція )
- ID: UA-2026-08-31-003263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236574
Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04414313ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (шиномонтаж)- ID: UA-2026-08-31-003272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236573
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА КОМПАНІЯ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30990215ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приєднання (підключення) до мереж централізованого водопостачання будівлі майстерні з урах...×-
Приєднання (підключення) до мереж централізованого водопостачання будівлі майстерні з урахуванням перспективи будівництва укриття на території Ніжинської гімназії №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області по вулиці Овдіївська, 227, м. Ніжин.
- ID: UA-2026-08-31-003295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236572
Ніжинська гімназія №13 Ніжинської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26467735ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання насоса JET 1000- ID: UA-2026-08-31-003267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236571
Управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 43922893ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -