-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (євроруберойд ЕКП)- ID: UA-2026-09-01-010877-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257692
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Газ скраплений для КПП в балоні кг- ID: UA-2026-09-01-010863-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257691
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корзина ритуальна з живих квітів- ID: UA-2026-09-01-010891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257690
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403673ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню кисневого генератора MAS OXY -30- ID: UA-2026-09-01-010883-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257689
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 02005852ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасн...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу з використанням запасних частин та матеріалів виконавця (поточний ремонт IVECO ML80E, шасі ZCFA80C1102412103) за кодом ДК 021:2015 50110000-9 (послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання).
- ID: UA-2026-09-01-010871-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257688
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2253 ЄДРПОУ: 14321765ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акустична система 2.0 Defender SPK 270 USB Black (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гуч...×-
Акустична система 2.0 Defender SPK 270 USB Black (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці, деталізований код 32342300-5 Мікрофони та звукові колонки)
- ID: UA-2026-09-01-010882-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257687
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24014538ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-010872-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257686
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту GPRS модему для побутових лічильників газу ТКБ- ID: UA-2026-09-01-010881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257684
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №31 імені Михайла Чекмана Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22787354ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (Послуги з приготування та доставки готової їжі) Код за ДК 021:2015-...×-
Кейтерингові послуги (Послуги з приготування та доставки готової їжі) Код за ДК 021:2015- 55520000-1 Кейтерингові послуги
- ID: UA-2026-09-01-010873-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257683
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради ЄДРПОУ: 41226998ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце 10 шт.- ID: UA-2026-09-01-010875-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257681
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
книга наказів, поіменна книга- ID: UA-2026-09-01-010874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257680
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних (обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритог...×-
Послуги з обробки даних (обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 1 рік та надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису»)
- ID: UA-2026-09-01-010870-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257679
Фінансове управління Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 44033894ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в компл...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO, Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, Об'єм : 20 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-09-01-010869-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257678
ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НА 100 ЛІЖОК (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4554) ЄДРПОУ: 08495260ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запірна арматура Ду 300- ID: UA-2026-09-01-010867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257676
ЛМКП "Львівтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05506460ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентс ТТ 150 вентилятор канальний- ID: UA-2026-09-01-010864-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257675
Хмельницька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911102ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАктивна -