-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-007852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296570
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з тех.обслуговування первинних засобів пожежогасіння- ID: UA-2026-09-04-007832-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296569
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3" ЄДРПОУ: 26244136ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу...×-
Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу інтегрованої системи електронного підпису та печатки; Послуги використання Системою учасника з унікальним уніфікованим локатором ресурсу севісу, призначеного для автентифікації .
- ID: UA-2026-09-04-007847-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296566
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-09-04-007853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296565
ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мінвата EKOBOARD 10см 6.1м.кв (100*610*1250)мм- ID: UA-2026-09-04-007859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296563
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39290000-1 фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-007841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296561
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контактори- ID: UA-2026-09-04-007839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296559
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-007854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296558
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір, канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-09-04-007836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296557
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва ЄДРПОУ: 03359753ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (цемент)- ID: UA-2026-09-04-007834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296556
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Харківська)- ID: UA-2026-09-04-007835-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296555
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посвідчення пластикові- ID: UA-2026-09-04-007844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296553
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Занурювальний двигун код ДК 021:2015 31110000-0 Електродвигуни- ID: UA-2026-09-04-007850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296552
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Кіровоградській області" ЄДРПОУ: 08733937ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягне...×-
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення)
- ID: UA-2026-09-04-007831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296551
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 79940000-5 Послуги колекторських агентствЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –37520000-9- іграшки (м'яка іграшка, конструктор дитячий)- ID: UA-2026-09-04-007833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296549
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ СМОЛІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45230353ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -