-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання промоційної (сувенірної) продукції (конфітюр з чорниці)- ID: UA-2026-09-04-008191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296901
Департамент "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 34814439ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір за ДК 021:2015-33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для ру...×-
Туалетний папір за ДК 021:2015-33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-09-04-008188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296900
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42664853ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги згідно ДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (навчання та...×-
Послуги згідно ДК 021:2015 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (навчання та перевірка знань з загальних питань охорони праці)
- ID: UA-2026-09-04-008185-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296898
Звягельський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13552505ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий 45%; сир кисломолочний; сир м'який- ID: UA-2026-09-04-008165-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296894
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЄДРПОУ: 26244113ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліетиленова продукція для пакування відходів- ID: UA-2026-09-04-008162-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296891
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590725ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги лікувальних закладів- ID: UA-2026-09-04-008175-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296883
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція- ID: UA-2026-09-04-008169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296882
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування (обіду для 60 осіб)- ID: UA-2026-09-04-008181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296881
Державний університет "Житомирська політехніка " ЄДРПОУ: 05407870ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металопрофіль та комплектуючі)- ID: UA-2026-09-04-008179-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296880
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лабораторні послуги- ID: UA-2026-09-04-008166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296879
СКП "Дмитрушки" ЄДРПОУ: 32472377ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль таблетована- ID: UA-2026-09-04-008173-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296877
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 14151464ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль, крупа манна- ID: UA-2026-09-04-008171-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296876
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до двигунів в асортименті- ID: UA-2026-09-04-008172-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296875
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
молочні продукти- ID: UA-2026-09-04-008160-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296873
ЗАРІЧАНСЬКА ГІМНАЗІЯ РУЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22058922ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох- ID: UA-2026-09-04-008163-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296872
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -