-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних кви...×-
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних квитків на міжнародні повітряні перевезення) ( 2460/2.072/4 , 2278/9м)
- ID: UA-2026-08-31-006171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239466
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 60410000-5 Послуги з регулярних авіаційних перевезеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарш курячий охолоджений- ID: UA-2026-08-31-006170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239462
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2026-08-31-006168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239458
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні ( ДК 021:2015-15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і...×-
Сухарі панірувальні ( ДК 021:2015-15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-08-31-006164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239457
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджів код за ДК 021:2015 — 50310000-1 (Технічне обслуговуван...×-
Заправка та відновлення картриджів код за ДК 021:2015 — 50310000-1 (Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-08-31-006160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239456
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту гідроциліндра- ID: UA-2026-08-31-006161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239455
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур ПВХ. Код ДК 021:2015 - 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-08-31-006158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239453
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-006162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239452
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 – 1,6 МПа – 1,5 (G1/2), за кодом ДК 021:2015: 38420000-5 — «Прила...×-
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 – 1,6 МПа – 1,5 (G1/2), за кодом ДК 021:2015: 38420000-5 — «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
- ID: UA-2026-08-31-006146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239451
Державна установа "Інститут фармакології та токсикології Національної Академії медичних наук України" ЄДРПОУ: 02011901ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-006147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239450
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-08-31-006165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239448
Антонінська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 22986562ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню та поточному ремонту автомобіля- ID: UA-2026-08-31-006157-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239446
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22771264ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри захисні Фалькон прозорі СИЛА , Окуляри захисні Еверест прозорі СИЛА- ID: UA-2026-08-31-006139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239442
Комунальне підприємство Слов'янської міської ради "Благоустрій" ЄДРПОУ: 32599207ДК 021:2015: 33735100-2 Захисні окуляриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-006145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239441
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клеми акумуляторної батареї- ID: UA-2026-08-31-006149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239440
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-