-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-011982-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258778
Нововолинський науковий ліцей Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 21748470ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури- ID: UA-2026-09-01-011978-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258776
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44768034ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро) в талонах- ID: UA-2026-09-01-011932-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258774
Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03188091ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою...×-
Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190
- ID: UA-2026-09-01-011976-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258773
Заклад дошкільної освіти № 5 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061278ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133, Сливи...×-
Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, жовті види плодів, ДСТУ 8133, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту
- ID: UA-2026-09-01-011977-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258772
Заклад дошкільної освіти № 5 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061278ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труба профільна 60*40*3; Труба профільна 50*30*2- ID: UA-2026-09-01-011973-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258770
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-011974-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258769
ОНОКІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ОНОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44673168ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Помідори (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)- ID: UA-2026-09-01-011972-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258768
Червоненський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189877ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Класифікатор ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондит...×-
Класифікатор ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
- ID: UA-2026-09-01-011971-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258767
ВІЛЬХОВЕЦЬКО-ЛАЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452476ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран (Код ДК 021:2015 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та поді...×-
Кран (Код ДК 021:2015 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-01-011970-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258766
Ліцей № 38 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22350232ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали реєстрації інструктажів код ДК 021:2015: 22810000-1— Паперові чи картонні реєстрац...×-
Журнали реєстрації інструктажів код ДК 021:2015: 22810000-1— Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-09-01-011968-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258765
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІМЕНІ П. Л. ШУПИКА ЄДРПОУ: 01896702ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-01-011969-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258764
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари- ID: UA-2026-09-01-011967-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258763
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Частини до світильників та освітлювального обладнання- ID: UA-2026-09-01-011958-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258762
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС ГАЗОТУРБОБУДУВАННЯ "ЗОРЯ" - "МАШПРОЕКТ" ЄДРПОУ: 31821381ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля та сочевиця (субвенція)- ID: UA-2026-09-01-011965-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258760
КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418340ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-