-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакувальна плівка ролон 3000гр.- ID: UA-2026-09-01-007680-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254495
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка пластикова на 4 кільця; папка пластикова на 2 кільця.- ID: UA-2026-09-01-007672-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254494
Звягельська квартирно-експлуатаційна частина (району) ЄДРПОУ: 07760151ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення за безкошто...×-
Відшкодування витрат по наданню послуг медикаментозного забезпечення населення за безкоштовними та пільговими рецептами
- ID: UA-2026-09-01-007633-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254492
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 31720000-9 - Електромеханічне обладнання- ID: UA-2026-09-01-007667-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254491
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»- ID: UA-2026-09-01-007679-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254490
ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори (42122000-0 Насоси)(Насос паливний 2322166040)- ID: UA-2026-09-01-007665-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254487
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Яблука, помідори)- ID: UA-2026-09-01-007661-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254485
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:45)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади- ID: UA-2026-09-01-007666-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254484
ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи рентгенівської діагностичної С-подібної «SYMBOL FP S»- ID: UA-2026-09-01-007663-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254483
ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник тепла і води СВТУ-10М(М2) RP в комплекті- ID: UA-2026-09-01-007625-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254482
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління- ID: UA-2026-09-01-007627-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254481
КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Чорткова ЄДРПОУ: 39111205ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердло по бетону, диск пильний- ID: UA-2026-09-01-007634-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254480
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЄДРПОУ: 02928261ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення доставки та монтажу дверей металевих ренгенівських 2010*1430 мм- ID: UA-2026-09-01-007620-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254477
Комунальне некомерційне підприємство "Великобагачанська центральна лікарня" Великобагачанської селищної ради Полтавської області ЄДРПОУ: 01999201ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1 Макаронні вироби (макарони)- ID: UA-2026-09-01-007653-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254473
ПЕЧЕНІЖИНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563403ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-01-007646-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254472
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -