-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз керамічний компакт- ID: UA-2026-09-03-007346-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280773
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини для транспортного засобу великої тоннажності- ID: UA-2026-09-03-007339-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280770
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (щиток 6 місць, шина заземлення, розетка...×-
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (щиток 6 місць, шина заземлення, розетка стаціонарна 5 шт 16 А, вилка 5 шт 16 А електрична, вилка 5 шт 32 А електрична, розетка 5 шт 32 А) для Рябушківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лебединської МР СО
- ID: UA-2026-09-03-007331-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280768
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клапан Батерфляй Ду80, крани кульові- ID: UA-2026-09-03-007322-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280766
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Старовірівської сільської ради Берестинського району Харківської області ЄДРПОУ: 45243891ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-007323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280765
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-03-007317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280764
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змінний балон 250мл, 400мл- ID: UA-2026-09-03-007325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280762
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Вінницька)- ID: UA-2026-09-03-007327-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280757
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-03-007329-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280756
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мясо- ID: UA-2026-09-03-007328-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280755
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
горох жовтий колотий- ID: UA-2026-09-03-007324-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280754
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по поточному (дрібному) ремонту дорожнього покриття вул. Перемоги в с. Перегонівка...×-
Послуга по поточному (дрібному) ремонту дорожнього покриття вул. Перемоги в с. Перегонівка, Голованівського р-ону Кіровоградської обл.
- ID: UA-2026-09-03-007326-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280753
Відділ житлово- комунального господарства та благоустрою Перегонівської сільської ради Голованівської району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 45683423ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшоняна вагова (Запорізька)- ID: UA-2026-09-03-007306-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280752
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007311-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280751
в/ч А4730 ЄДРПОУ: 26629586ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Відеокамери- ID: UA-2026-09-03-007126-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280750
Військова частина А1478 ЄДРПОУ: 07940002ДК 021:2015: 32333200-8 КамкодериЗавершена -