-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадрат 12 мм, S235 JR, 6 м- ID: UA-2026-09-03-007668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281088
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація перевезення відправлень- ID: UA-2026-09-03-007666-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281087
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-007657-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281084
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тен нержавійка д.14мм, гак-кільце 12*125, шпилька стальна з різьбою 10*1000, болт метрични...×-
Тен нержавійка д.14мм, гак-кільце 12*125, шпилька стальна з різьбою 10*1000, болт метричний м6*40, гайка м6, шайба плоска м6*18
- ID: UA-2026-09-03-007656-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281083
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта 20,американка,труба 20,шланг для води,муфта,американка 20 1/2- ID: UA-2026-09-03-007655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281081
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації т...×-
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою (Послуги з технічної інвентаризації та паспортизації окремих елементів благоустрою)
- ID: UA-2026-09-03-007638-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281076
КП "КИЇВ.ПРОЗОРО" ЄДРПОУ: 31108609ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (профіль алюмініє...×-
Матеріали для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (профіль алюмінієвий, рейка, плінтус)
- ID: UA-2026-09-03-007643-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281070
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (комплект ТО ВАЗ 2105, ремко...×-
запчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (комплект ТО ВАЗ 2105, ремкомплект гальмівної системи ВАЗ 2105, ремкомплект кузова ВАЗ 2105)
- ID: UA-2026-09-03-007642-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281067
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір ксероксний А4)- ID: UA-2026-09-03-007648-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281066
Великобичківська селищна рада ЄДРПОУ: 04351446ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічне обслуговування автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281064
в/ч А4730 ЄДРПОУ: 26629586ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей монтажний прозорий рідкі цвяхи Smartech 280 мл (24910000-6 Клеї)- ID: UA-2026-09-03-007637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281063
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Дружківської міської ради ЄДРПОУ: 37937247ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 - Фарби (Фарба "Sniezka" Еко-Плюс 10л/13.7кг; Емаль ПФ-115 біла 2,8кг...×-
44810000-1 - Фарби (Фарба "Sniezka" Еко-Плюс 10л/13.7кг; Емаль ПФ-115 біла 2,8кг Ролакс; Емаль ПФ-115 сіра 2,8кг Ролакс)
- ID: UA-2026-09-03-007639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281060
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ритуальної площадки с. Крутеньке Голованівського району Кіровоградської об...×-
Поточний ремонт ритуальної площадки с. Крутеньке Голованівського району Кіровоградської обл.
- ID: UA-2026-09-03-007640-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281059
Відділ житлово- комунального господарства та благоустрою Перегонівської сільської ради Голованівської району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 45683423ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-03-007629-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281058
Іваньківська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26245495ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
механічні запасні частини- ID: UA-2026-09-03-007620-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281057
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНБУД" ЄДРПОУ: 33292736ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -