-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари (дріт зварювальний ER70S -6(1.0мм),дріт зварювальний ER70S -6(1.2мм)- ID: UA-2026-09-03-013609-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286981
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЄДРПОУ: 35323247ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-013613-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286980
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тканинні ролети- ID: UA-2026-09-03-013608-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286977
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934720ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до онлайн-сервісу електронного документобігу "Вчасно"- ID: UA-2026-09-03-013603-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286975
Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 42135273ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-03-013611-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286974
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги крана-моніпулятора- ID: UA-2026-09-03-013602-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286971
КЗ "Гореницький ЗДО "Сонечко" ЄДРПОУ: 25690170ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення. Бухгалтерія.- ID: UA-2026-09-03-013599-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286970
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Код ДК 021:2015 03...×-
Код ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Код ДК 021:2015 03142500-3 яйце куряче С1)
- ID: UA-2026-09-03-013589-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286968
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3011 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313871ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-09-03-013585-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286967
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Очисник гальмівної системи (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013588-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286966
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарбування та скління (Відновлення захисного покриття надземних переходів, вузлів запуску...×-
Фарбування та скління (Відновлення захисного покриття надземних переходів, вузлів запуску внутрішньотрубних засобів очищення та діагностування, переходів "земля-повітря", лінійної частини магістральних газопроводів (Карпатське ЛВУМГ))
- ID: UA-2026-09-03-013592-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286962
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лопата, Поливалка 10л. Шнурок для білизни,- ID: UA-2026-09-03-013566-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286961
КЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №100" ЄДРПОУ: 22336060ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильна та обчислювальна техніка- ID: UA-2026-09-03-013593-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286960
Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці" ЄДРПОУ: 08733802ДК 021:2015: 30140000-2 Лічильна та обчислювальна технікаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Фармадипін)- ID: UA-2026-09-03-013568-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286959
Комунальне некомерційне медичне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" м. Кременчука ЄДРПОУ: 38742830ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Вимикач Opera 1-кл прохідний LUXEL IP-20 білий; Щито...×-
Вимикач Opera 1-кл LUXEL IP-20 білий; Вимикач Opera 1-кл прохідний LUXEL IP-20 білий; Щиток ШМР 3Ф-Н-24 електронний ліч.; Коробка відгалуж. з кабельними вводами, IP44, 80х80х40мм
- ID: UA-2026-09-03-013595-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286958
Військова частина А0665 ЄДРПОУ: 08327157ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -