-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-09-02-001188-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260083
Надвірнянська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 23804557ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів та супутні товари- ID: UA-2026-09-02-000860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260082
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка ізоляційна- ID: UA-2026-09-02-001193-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260079
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
OSB плита- ID: UA-2026-09-02-001173-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260073
П'ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354120ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бензонасос ВАЗ- ID: UA-2026-09-02-001184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260072
Виконавчий комітет Корецької міської ради ЄДРПОУ: 05390939ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-09-02-001183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260070
Комунальне некомерційне підприємство Іванківської селищної ради "Іванківська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01994409ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 19640000-4 - Поліетиленові мішки...×-
Пакети для сміття. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 19640000-4 - Поліетиленові мішки та пакети для сміття
- ID: UA-2026-09-02-001164-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260069
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стяжки кабельні (ДК 021:2015: 19520000-7 — Пластмасові вироби)- ID: UA-2026-09-02-001182-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260068
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс" ЄДРПОУ: 31887442ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильно-охолоджувальна рідина- ID: UA-2026-09-02-001160-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260066
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертні послуги щодо відповідності будівлі і приміщень за адресою: вул. Миколи Лисенка,...×-
Експертні послуги щодо відповідності будівлі і приміщень за адресою: вул. Миколи Лисенка, 31а у м. Львові, вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, згідно вимог ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення. Зміни №1, №2, №3»
- ID: UA-2026-09-02-001161-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260065
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (свіжі овочі та фрукти)- ID: UA-2026-09-02-001158-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260062
Джурівський ліцей Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23923380ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-02-001175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260060
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-09-02-001165-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260058
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-02-001159-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260057
Кременчуцька гімназія №26 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 24830500ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інжен...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт. Поточний ремонт інженерних мереж (ГВП, ХВП, ЦО та каналізації) житлового будинку за адресою: вулиця Остафія Дашкевича, 4-А у Дніпровському районі м. Києва.
- ID: UA-2026-09-02-001179-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260056
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -