-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фанера- ID: UA-2026-09-03-014686-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288029
Військова частина А3211 ЄДРПОУ: 26615153ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)- ID: UA-2026-09-03-014690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288027
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 22581256ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ручки дверні, засув- ID: UA-2026-09-03-014687-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288026
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування...×-
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-03-014688-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288025
Ліцей № 34 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059229ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-09-03-014685-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288024
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-014684-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288022
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73(г)/ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири.- ID: UA-2026-09-03-014681-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288021
ВОНІГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452460ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (крохмалі ) ЄЗС ДК 021:2015:1562000-0 крохмалі- ID: UA-2026-09-03-014682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288020
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація харчування- ID: UA-2026-09-03-014680-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288019
ГО "ЗОЛОТІ РОКИ" ЄДРПОУ: 39530089ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Камера відеоспостереження (за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання...×-
Камера відеоспостереження (за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (32234000-2 Камери відеоспостереження)
- ID: UA-2026-09-03-014679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288018
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУБІЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01983683ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса...×-
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
- ID: UA-2026-09-03-014677-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288017
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3 ЄДРПОУ: 02219808ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Шафа холодильна" (ДК 021:2015 (CPV): 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери по...×-
"Шафа холодильна" (ДК 021:2015 (CPV): 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-014678-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288016
Гімназія "Провесінь" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25547142ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Резинка багжника- ID: UA-2026-09-03-014676-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288015
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-09-03-014674-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288014
ДНЗ "ЗГУРІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02544626ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об’єму газу "Універсал-02"- ID: UA-2026-09-03-014675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288013
ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "НАУКОВИЙ" ЄДРПОУ: 20555378ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -