-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-009061-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267847
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108955ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель АВВГ- ID: UA-2026-09-02-009055-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267844
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт щебеневого покриття автомобільної дороги по вул.Зелена в с.Жердя Кам'...×-
Поточний ремонт щебеневого покриття автомобільної дороги по вул.Зелена в с.Жердя Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-02-009057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267840
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ІНФРАСТРУКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЧЕМЕРОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43969452ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-009033-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267838
Березнянський ліцей Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 26224122ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson L3560 з WiFi- ID: UA-2026-09-02-009051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267837
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАДІЯ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37489301ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали.- ID: UA-2026-09-02-009053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267835
Первозванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365098ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-02-009046-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267834
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ДМИТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 23545535ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні...×-
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Колесо)
- ID: UA-2026-09-02-009054-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267832
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" ЄДРПОУ: 02568182ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний робочий одяг. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 18130000-9 - Спеціальний роб...×-
Спеціальний робочий одяг. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 18130000-9 - Спеціальний робочий одяг
- ID: UA-2026-09-02-009044-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267831
Комунальне підприємство "Петрівський водоканал" ЄДРПОУ: 39796028ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Святкова вечеря/обід членів іноземних делегацій- ID: UA-2026-09-02-009041-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267830
Виконавчий комітет Сумської міської ради ЄДРПОУ: 04057942ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-02-009048-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267829
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка Альба 10л- ID: UA-2026-09-02-009037-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267828
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориславський центр професійної освіти" ЄДРПОУ: 22376409ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сувенірні подарунки- ID: UA-2026-09-02-009052-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267827
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2026-09-02-009049-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267825
Виконавчий комітет Вільнянської міської ради ЄДРПОУ: 04526963ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Volkswagen Bora д.н. 0...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів Volkswagen Bora д.н. 04 0070, Fiat Ducato д.н. АЕ7725ІІ, ГАЗ 2705 д.н. 04 1242, Skoda Octavia д.н. ВВ2729АВ, JAC д.н. 04 2864, Skoda Oktavia A7 д.н. 04 3137
- ID: UA-2026-09-02-009036-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267824
Державна установа «Східне територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» ЄДРПОУ: 08805223ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -