-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та технічних питань- ID: UA-2026-09-03-001678-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275129
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджи до багатофункціональних пристроїв- ID: UA-2026-09-03-001682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275128
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 04055009ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єк...×-
Послуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-09-03-001679-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275127
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76210000-8 Послуги, пов’язані з видобуванням нафтиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка (10л ) ,суха штукатурка (25 кг)- ID: UA-2026-09-03-001677-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275126
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластиковий горщик за ДК 021:2015 код 19520000-7 «Пластмасові вироби»- ID: UA-2026-09-03-001690-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275125
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31806913ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-001675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275124
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-03-001668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275123
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22767506ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер Atlantik - 80- ID: UA-2026-09-03-001655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275122
ЛІТИНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25500353ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка для миття- ID: UA-2026-09-03-001676-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275121
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облі...×-
48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку (Ліцензійний доступ до програмного продукту "Фіт-Бюджет" з наданням невиключного права користування)
- ID: UA-2026-09-03-001673-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275119
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РУДКІВСЬКА ЛІКАРНЯ" РУДКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41045137ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір для нотаток, простий олівець, файли, стікери, біндери, ручки, клей ПВА, г...×-
Папір для нотаток, простий олівець, файли, стікери, біндери, ручки, клей ПВА, гумка, лінійка, стержні
- ID: UA-2026-09-03-001672-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275117
Демидівська селищна рада ЄДРПОУ: 04386321ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-09-03-001666-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275113
КП "Техкомунбуд" ЄДРПОУ: 40210835ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно- ID: UA-2026-09-03-001662-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275110
КЗ СОР "Кролевецьке ВПУ" ЄДРПОУ: 02973103ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Болти з гайками D6L10- ID: UA-2026-09-03-001661-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275108
ЯБЛУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20553072ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий, американка, трійник, муфта та інше.- ID: UA-2026-09-03-001659-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275107
Комунальне некомерційне підприємство "Долинська центральна лікарня Долинської міської ради" ЄДРПОУ: 01995154ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -