-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Борошно; Крупа "Артек" (0.800 кг.); Булгур; Гречка; Рис- ID: UA-2026-09-04-008246-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296961
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-008243-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296960
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри зворотного осмосу- ID: UA-2026-09-04-008244-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296959
Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 04057287ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник води- ID: UA-2026-09-04-008241-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296956
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕКРОПИВНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАПІТОШКА" РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НЕМИРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 37336609ДК 021:2015: 38421100-3 Лічильники водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні інженерні та геодезичні послуги (послуги з вигото...×-
Код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні інженерні та геодезичні послуги (послуги з виготовлення технічної документації на земельну ділянку 1посл.)
- ID: UA-2026-09-04-008224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296954
Миколаївська селищна рада Сумського району Сумської області ЄДРПОУ: 04390083ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальн...×-
Апарат ультразвукової діагностики з додатковими датчиками (код НК 024:2023 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації, Код НК 031:2024 Z11040104-Мультидисциплінарні ультразвукові сканери (внутрішні органи і кардіологія тощо)
- ID: UA-2026-09-04-008228-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296953
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
здоба- ID: UA-2026-09-04-008225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296951
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КІРОВОГРАДСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. М.Л. КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 02225476ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бронежилет- ID: UA-2026-09-04-008227-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296950
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 12:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мило рідке господарське, Мило рідке для рук.- ID: UA-2026-09-04-008232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296949
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль таблетована, картриджі для очищення води в системах централізованого питного водопост...×-
Сіль таблетована, картриджі для очищення води в системах централізованого питного водопостачання відповідно коду ДК 021:2015 - 14430000-4 — Випарена сіль і чистий хлорид натрію
- ID: UA-2026-09-04-008229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296948
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя та товари для дому та господарства, а саме - відро з кришкою, щіпці, сито...×-
Кухонне приладдя та товари для дому та господарства, а саме - відро з кришкою, щіпці, сито, друшляк, каструля (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-04-008234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296947
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кепка, кокарда- ID: UA-2026-09-04-008235-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296946
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Елементи стаціонарної акумуляторної батареї)- ID: UA-2026-09-04-008223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296939
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-008222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296938
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло для двотактних двигунів HP, 1л. Шина treszer -3/8 -1,6 мм -40 см -60 вл.- ID: UA-2026-09-04-008211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296937
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО З УТРИМАННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "СПЕЦЖИТЛОФОНД" ЄДРПОУ: 31454734ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -