-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-006232-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294975
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки шоколадні, цукерки карамельні, зефір- ID: UA-2026-09-04-006227-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294972
Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02770096ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-04-006217-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294970
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44830000-7- Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-006211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294968
Комунальний заклад "Рівненський обласний центр комплексної реабілітації" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26299019ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту системного блоку- ID: UA-2026-09-04-006223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294967
Хмельницький базовий медичний фаховий коледж ЄДРПОУ: 02010965ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)- ID: UA-2026-09-04-006209-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294964
Відділ освіти Чорнобаївської селищної ради ЄДРПОУ: 43922249ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги благоустрою території кладовищ Корнинської сільської ради Рівненського району (зрі...×-
Послуги благоустрою території кладовищ Корнинської сільської ради Рівненського району (зрізання саморослих кущів, чагарників та сухостою)
- ID: UA-2026-09-04-006213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294962
Корнинська сільська рада ЄДРПОУ: 04387243ДК 021:2015: 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стяжка чорна 178х4,8 (100 шт) ELEMATIC- ID: UA-2026-09-04-006212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294961
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРУСИЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 03881478ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виготовлення нормативного розрахунку водопостачання та водовідведення- ID: UA-2026-09-04-006226-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294960
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець VISITOR BLACK- ID: UA-2026-09-04-006219-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294959
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ МОДЕСТА ЛЕВИЦЬКОГО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26413952ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-04-006224-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294958
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 03568362ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обслуговування програмного забезпечення (консультації з питань інформатизації)- ID: UA-2026-09-04-006210-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294957
Державна установа "Волинська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби" ЄДРПОУ: 38400580ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44221200-7 Двері- ID: UA-2026-09-04-006199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294953
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА РЕЛІГІЙ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211069ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
обстеження теплової мережі з метою пошуку прихованого витоку води- ID: UA-2026-09-04-006200-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294952
Комунальний заклад "Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 04591529ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-788_44440000-6 ‒ Вальниці (Підшипники)- ID: UA-2026-09-04-006194-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294951
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-