-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання доступу до сервісу програмної реєстрації розрахункових операцій «Checkbox»- ID: UA-2026-09-03-013166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286525
КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука ЄДРПОУ: 38742830ДК 021:2015: 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки- ID: UA-2026-09-03-013168-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286524
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник накладний- ID: UA-2026-09-03-013155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286523
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата ритуальних послуг с. Ковбащина (трансп. тіла, супров. труни з тілом, копання ями, о...×-
Оплата ритуальних послуг с. Ковбащина (трансп. тіла, супров. труни з тілом, копання ями, організація поховання і проведення ритуалу).
- ID: UA-2026-09-03-013123-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286519
Ушомирська сільська рада ЄДРПОУ: 04348131ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги тренера-психолога з проведення тренінгів та групових занять для дітей- ID: UA-2026-09-03-013134-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286518
КУ "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 44038179ДК 021:2015: 80500000-9 Навчальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-03-013146-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286513
Довбиський ліцей Довбиської селищної територіальної громади ЄДРПОУ: 20407904ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-013140-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286512
КП Ямпільське ЄДРПОУ: 44476338ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-03-013145-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286511
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різне- ID: UA-2026-09-03-013147-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286510
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44480000-8 Протипожежне обладнання різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Документ-камеру ULABS‑UN‑DE‑1013- ID: UA-2026-09-03-013137-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286508
Управління освіти Васильківської міської ради ЄДРПОУ: 05408349ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична "Колективна для захисних споруд" (на 50 осіб)- ID: UA-2026-09-03-013136-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286506
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фломастери Marco 1690/24 , Фломастери Marco 12 кол 1690/12 , Фарба водяна B9112W , Клей ПВ...×-
Фломастери Marco 1690/24 , Фломастери Marco 12 кол 1690/12 , Фарба водяна B9112W , Клей ПВА 200гр. КИП , Клей ПВА 100гр. КИП , Пластилін восковий люкс 16гр 1126, Гуаш 12/20 ROSA STUDIO 221542 , НАБІР PLAY-DOH PD8809 , АПЛІКАЦІЯ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ МЕХАНІЧНІ ЧАРІВНИКИ ГЛОРІЯ , МОДНА ТВОРЧІСТЬ АПЛІКАЦІЯ ДЛЯ ДІВЧАТОК ГЛОРІЯ , ДІАМАНТОВА МОЗАЇКА 20*20 DREAMTOYS , НАБІР РОЗФАРБУЙ КАРТИНКУ СМАКОЛИКИ, ВОДЯНІ РОЗМАЛЬОВКИ ГЛОРІЯ , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ QVEE 25*25 , Пластична маса для ліпки V 13 , Набір блискуча мозаїка GLITTER MOSAIC , Розмальовка Danko Toys по номерах глітер , МОЗАЇКА З ПОМПОНІВ НТ-35 APELSIN , НАБІР ДЛЯ ТВОРЧОСТІ МАЛЮЄМО ПО ВОДІ , Креативна творчість "Stretch Sand" 700г, Набір "Кінетичний пісок" KidSand 600г , Пальчикові фарби МОЯ ПЕРША ТВОРЧІСТЬ, НАБІР АКРИЛОВИХ МАРКЕРІВ 48 КОЛ , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ ІДЕЙКА 25*25 , НАБІР МАЛОЇ ВОДОЮ DODO , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ТРАНСПОРТ DODO , КАРТИНА ПО НОМЕРАХ ДЕРЕВ'ЯНА A4 PUZZLEOK , НАБІР ДЛЯ РОЗПИСУ ПО НОМЕРАХ PUZZLEOK , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ФЕРМА DODO, Набір пензликів FERRY PINTO 4шт , ВОДНІ РОЗМАЛЬОВКИ A5 ПЕГАС , ВОДЯНІ РОЗМАЛЬОВКИ ГЛОРІЯ , ПЛАСТИЛІН 16 КОЛЬОРІВ ЗІ СТЕКОМ 320ГР , Гуаш Гамма Захоплення 12/20 , ДИРОКОЛ ФІГУРНИЙ CFS-623 , НАБІР ВОДЯНИХ РОЗМАЛЬОВОК ТРАНСПОРТ DODO , Креативна творчість "Stretch Sand" 700г, Креативна творчість "Stretch Sand" 400г .
- ID: UA-2026-09-03-013131-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286504
Обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона ЄДРПОУ: 35272507ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимірювання опору ізоляціїї з проведенням лабороторних робіт- ID: UA-2026-09-03-013138-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286503
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги перевезення деревини Ярмолинецьке надлісництво- ID: UA-2026-09-03-013125-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286501
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дорожні знаки- ID: UA-2026-09-03-013127-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286500
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -